• Виробник
  0
 • Джерело живлення
  0
 • Кількість режимів роботи
  0
 • Тиск подачі води
  0
 • Насадки
  0

MD20 OxyJet Іригатор

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Код: 02004
Іригатор Oral-B MD20 Professional Care OxyJet 4 насадки
4 насадки
+
Тиск подачі води Від 1 до 5
Насадки 4
Кількість режимів роботи 2 (турбо та монопотік)
Джерело живлення Від мережі
Іригатор - прилад для особистої гігієни, розроблений фахівцями Oral-B орієнтований на професійне підтримання чистоти і здоров'я ротової порожнини. Принцип роботи іригатора MD20 Oxy Jet полягає в подачі пульсуючого струменя рідини під напором. Мікропузирьковая технологія дозволяє м'яко і ефективно..
500.00 грн.
MD20 OxyJet Іригатор
Іригатор порожнини рота Oral-B Professional Care MD20 OxyJet 3000 - являє собою не просто іригатор, це - унікальний зубної центр, який за допомогою цілого комплексу різних процедур на основі води та повітря дозволить повноцінного і якісно проводити очищення зубів і всієї ротової порожнини, забезпечуючи їм найбільш сприятливі умови.
 
Іригатор забезпечує потрійну дію - очищення, знищення бактерій і мікромасаж. Іригатор змішує повітря з водою, утворюючи мікропухирці. Мікропухирці в потоці води знищують бактерії на зубах, що утворюють наліт. Іригатор видаляє залишилися частинки їжі між зубами і масажує ваші ясна.
 
Дана модель іригатора має хороший профілактичний і лікувальний ефект, допомагаючи зміцнити ясна, знизити їх кровоточивість і запобігти утворенню зубного каменю. Принцип роботи іригатора істотно відрізняється від щітки, що дає йому цілий ряд переваг по відношенню до звичайної зубної щітки, забезпечуючи набагато якіснішу чистку. Такі моделі іригаторів як MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet можуть повноправно стати власним «домашнім» стоматологом, який професійно подбає про зубах і яснах, зберігаючи їх красивими і здоровими.

Швидке замовлення
Будь-ласка, укажіть им"я і свій номер телефону, щоб ми могли зв"язатись з Вами