• Індикатор тиску
  0
  0
 • Індикатор рівня заряду
  0
 • Джерело живлення
  0
 • Виробник
  0
 • Таймер
  0
  0
 • Технологія чистки
  0
 • Тиск подачі води
  0
 • Кількість режимів роботи
  0
  0
 • Кількість обертів в хвилину
  0
 • Кількість пульсацій в хвилину
  0
 • Насадки
  0
  0

Oral-B

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Код: 02004
Іригатор Oral-B MD20 Professional Care OxyJet 4 насадки
4 насадки
+
Тиск подачі води Від 1 до 5
Насадки 4
Кількість режимів роботи 2 (турбо та монопотік)
Джерело живлення Від мережі
Іригатор - прилад для особистої гігієни, розроблений фахівцями Oral-B орієнтований на професійне підтримання чистоти і здоров'я ротової порожнини. Принцип роботи іригатора MD20 Oxy Jet полягає в подачі пульсуючого струменя рідини під напором. Мікропузирьковая технологія дозволяє м'яко і ефективно..
500.00 грн.
Код: 02007
Зубний центр Oral-B OC 20 OxyJet PRO 3000 7 насадок
7 насадок
Акция
+
Тиск подачі води Від 1 до 5
Насадки 4 для іригатора та 3 для зубної щітки
Кількість режимів роботи 2 (турбо та монопотік)| 3
Кількість обертів в хвилину 8800
Кількість пульсацій в хвилину 40000
Технологія чистки 3D
Таймер 2 хв.|30 сек.
Індикатор тиску Зовнішній| Внутрішній
Індикатор рівня заряду Так
Зубний центр Oral-B OxyJet 3000 - стаціонарний блок складається з іригатора і електричної зубної щітки. Мікропузирьковая технологія іригатора допоможе вам впоратися із залишками їжі в межзубном просторі, а так само забезпечить приємний ефективний масаж ясен. У іригатором OxyJet 3000 передбачено д..
4 139.00 грн.
- 5%
Бактериальный налет - главная причина заболеваний зубов, десен, неприятного запаха изо рта, появления пятен на эмали. Ежедневные гигиенические процедуры не удаляют налет, остатки пищи из зон между зубами, даже если применять качественную электрическую зубную щетку. Тщательная очистка поверхности ..
1 888.00 грн. 1 988.00 грн.
Oral-B
Іригатор порожнини рота Oral-B Professional Care MD20 OxyJet 3000 - це унікальний витвір кращих експертів в області стоматології. Якщо ви бажаєте стати власником сяючою посмішки, бути завжди впевненим у здоров'ї своїх ясен, варто задуматись над придбанням іригатора. Цей прилад забезпечує надійну повноцінне чищення зубів, знищує бактерії і масажує ясна, що сприяє їх зміцненню і зняття таких неприємних симптомів, як кровоточивість і запалення. Принцип роботи іригатора істотно відрізняється від щітки. Іригатор змішує повітря з водою, утворюючи мікропухирці. Мікропухирці в потоці води не тільки усувають частинки їжі між зубами, а й знищують шкідливі бактерії на зубах, які є прямими збудниками утворюють наліт і безліч інших наступних захворювань. Дана модель іригатора має хороший профілактичний і лікувальний ефект, забезпечуючи набагато якіснішу чистку. Такі моделі іригаторів як MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet можуть повноправно стати власним «домашнім» стоматологом, який професійно подбає про зубах і яснах всієї родини, зберігаючи їх красивими і здоровими.
 
Зубний центр Oral-B OxyJet 3000 - практична комплексна система по догляду за всієї ротовою порожниною, створена командою професіоналів. Це не просто красива платформа, це один і надійний помічник для всієї родини. Зубний центр OxyJet 3000 забезпечить дбайливий багатогранний догляд за яснами і зубами. Принцип мікропузирьковой технології постачає водний потік, який вступаючи під тиском, розпорошується через насадку, що дозволяє добитися ідеального очищення простору між зубами. Плавне регулювання потужності потоку дозволить підібрати найоптимальніший натиск струменя води. У комплект зубного центру OxyJet 3000 входить електрична зубна щітка ProfessionalCare Oral-B 3000. Комплексне застосування іригатора і електричної зубної щітки забезпечить приємний довгостроковий ефект чистоти і здоров'я.

Швидке замовлення
Будь-ласка, укажіть им"я і свій номер телефону, щоб ми могли зв"язатись з Вами